Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Görünmeyen teller ile görünen sonuçlar

Lingual tedavide dişlerinizin arkasına yapıştırılan ortodontik braketler sayesinde, kimse tel tedavisi gördüğünüzü fark etmeden dişlerinizdeki düzelmeyi daha tedavi başından itibaren adım adım göreceksiniz. Bu teknik ile kısa sürede mükemmel sonuçlar elde ederek arzu ettiğiniz gülümsemeye sahip olacaksınız.

Minimum rahatsızlık maksimum konfor

Kullanılan lingual braketlerin boyut ve kalınlıklarının mini ve diş düzeylerine tam adapte olmaları, apareylere alışma döneminde konuşma zorluğunu ve dilde rahatsızlığı minimuma indirir. Buna karşılık tedavi süresince maksimum konfor sağlar.

Lingual tedavi ile sağlıklı diş ve dişetleri

Yapılan araştırmalar, dişlerin arka yüzlerine uygulanan ortodontik aygıtların tükürük salgısını arttırmasından dolayı dış taraftan uygulanan tellere göre daha az çürüğe sebep olduğunu göstermektedir.

Tamamen gizli, mükemmel estetik

Dişlerinizin arka yüzlerine yapıştırılan lingual braketler başkaları tarafından görünmeleri mümkün olmadığından tedavi süresince kusursuz estetik sağlamaktadırlar.

Hiçbir zaman geç değildir!

Teknolojik gelişmeler sayesinde ortodontik tedavide yaş sınırı ortadan kalkmıştır. Siz de görünmeyen diş telleri sayesinde kimse fark etmeden hayalinizdeki mükemmel gülüşe sahip olabilirsiniz.